ZOBENE PAHULJICE 500 g T!
Lowest today
€0.89
€1.78/kg · in 1 chain
at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommy €0.89€1.78/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €0.89 (2 Oct)
€0.89
27 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858892943946. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€0.89 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ENCIAN D.O.O. PAHULJICE ZOBENE KRUPNE 500 g WURZENER ENCIANlowest at Jadranka promotion €1.44€2.88/kg
- WURZENER ZOBENE PAHULJICE SITNO ZRNO 500 G WURZENERlowest at Jadranka promotion €0.99€1.98/kg
- ENCIAN D.O.O. ZOBENE PAHULJICE 500g WURZNER ENCIANlowest at Vrutak €1.89€3.78/kg
- Lino Čokolino Toffeelowest at Jadranka promotion €4.19€12.70/kg
- BOOM BOX MUES GRAN ZOB BOOM BOX ČOK NARAN 60 glowest at Jadranka €1.09€18.17/kg
- Atlantic Trade GRANOLA ČOKO.BAD.BOOM BOX 60 glowest at Stridon €0.93€15.50/kg