GRAH CRVENI 800 g T!
Lowest today
€1.59
€1.99/kg · in 1 chain
at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommy €1.59€1.99/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €1.59 (2 Oct)
€1.59
27 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858892943212. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€1.59 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ULTRA PLUS GRAH CRVENI 800 g U LTRAlowest at Djelo Vodice €1.23
- ULTRA PLUS GRAH CRVENI 400 g U LTRAlowest at Vrutak €0.86€2.15/kg
- T! GRAH CRVENI 400 g T!lowest at Tommy €0.89€2.23/kg
- ZORELA GRAH CRVENI 240 g ZORELAlowest at NTL €1.09€4.54/kg
- BONDUELLE GRAH CRVENI 430 G TEXANA U BBQ UMAKU BONDUELLElowest at Konzum €2.39€5.56/kg
- D'AUCY TRIOPACK SLANUTAK, KUKURUZ, CRVENI GRAH 3X150 G D'AUCYlowest at Plodine €2.39€5.31/kg