BUKOVAČE 250 g
Lowest today
€1.59
€6.36/kg · in 1 chain
at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommy €1.59€6.36/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €1.59 (2 Oct)
€1.59
27 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858892941133. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€1.59 (+7%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- BUKOVACE 250GRlowest at Plodine €1.49
- BUKOVAČE 250Glowest at Trgocentar €1.85€7.40/kg
- Bukovača 250glowest at Lidl €1.59€6.36/kg
- METRO CHEF BIO 250G MC BIO KRALJEVSKA BUKOVAČlowest at Metro €5.34€21.36/kg
- FRIDRIH BUKOVAČE PAK.500g FRIDRIHlowest at KTC €2.95€5.90/kg
- METRO CHEF 250G MC BUKOVAČElowest at Metro €1.53€6.12/kg