Kulenova seka
Lowest today
€19.79
€19.79/kg · in 1 chain
at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Spar €19.79€19.79/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €18.99 (22 Sep)
€19.79
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858892725924. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Spar
-
€19.79 (+0%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Gavrilović Kulenova sekalowest at Kaufland €3.99€13.30/kg
- Gavrilovic KULEN.SEKA MAKSI 600 g GAVRIL.lowest at Plodine €10.99€18.32/kg
- GAVRILOVIĆ d.o.o. GAV.KULENOVA SEKA NAREZAK 80glowest at Trgocentar promotion €1.75€21.88/kg
- GAVRILOVIC KULENOVA SEKA MAXI GAVRILOVIClowest at Trgocentar promotion €13.99€13.99/kg
- BELJE KULENOVA SEKA LJUTA BELJE 300 g MAlowest at Konzum promotion €5.49€18.30/kg
- Gavrilovic KULENOVA SEKA 300 g PREMIUMlowest at Kaufland promotion €4.79€15.97/kg