Gavrilović Tirolska kobasica 350 g
€3.39
€9.69/kg · in 17 chains
at Djelo Vodice
Average
€4.33 17 chains
Highest
€5.09 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Djelo Vodice €3.39€9.69/kg
- Studenacpromotion €3.39€9.69/kg
- Stridon €3.79€10.83/kg
- Metro €4.18€11.94/kg
- Kaufland €4.19€11.97/kg
- Plodine €4.19€11.97/kg
- Spar €4.19€11.97/kg
- Tommy €4.19€11.97/kg
- Gavranović €4.29€12.26/kg
- Bosopromotion €4.35€12.43/kg
- Konzum €4.35€12.43/kg
- KTC €4.59€13.11/kg
- Ribola €4.59€13.11/kg
- NTL €4.89€13.97/kg
- Vrutak €4.89€13.97/kg
- Trgocentar €4.99€14.26/kg
- Trgovina Krk €5.09€14.54/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858892721278. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Djelo Vodice
-
€3.39 (-36%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Studenac
-
€3.39; promotion started before our records
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Stridon
-
€3.79 (-11%)
Source: Stridon price list, store Prod.02, 3 Oct 2026 (Papova 8, Zagreb)
- Metro
-
€4.18 (-7%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Kaufland
-
€4.19 (+0%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
€4.19
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
€4.19 (+0%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
€4.19 (-7%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Gavranović
-
€4.29
Source: Gavranović price list, store 222, 3 Oct 2026 (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Boso
-
€4.35; promotion started before our records (+1%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Konzum
-
€4.35 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- KTC
-
€4.59
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Ribola
-
€4.59 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- NTL
-
€4.89
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Vrutak
-
€4.89 (+0%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Trgocentar
-
€4.99 (+19%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
€5.09
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- GAVRILOVIĆ TIROLSKA KOBASICA GAVRILOVIĆlowest at Ribola promotion €7.99€7.99/kg
- GAVRILOVIC TIROLSKA KOBASICA NARESCI 125 G GAVRILOVIClowest at Plodine promotion €1.49€11.92/kg
- Jeli Kobasica tirolska Jelilowest at Spar promotion €5.49€5.49/kg
- GAVRILOVIC TIROLSKA KOBASICA NARESCI 300 G XXL GAVRILOVIClowest at Plodine €4.69€15.63/kg