Olival Sun Mlijeko za sunč.SPF 20 200 ml
€9.99
€49.95/l · in 5 chains
at Konzum
Average
€10.59 5 chains
Highest
€11.99 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €9.99€49.95/l
- Spar €9.99€49.95/l
- Tommy €9.99€49.95/l
- Kaufland €10.99€54.95/l
- Trgovina Krk €11.99€59.95/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858892694961. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€9.99 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Spar
-
€9.99 (+0%)
Source: Spar price list, store 8702, 3 Oct 2026 (zagreb jankomir 33.)
- Tommy
-
€9.99 (-9%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Kaufland
-
€10.99
Source: Kaufland price list, store 4330, 3 Oct 2026 (Miljenka Buljana 5 Sinj)
- Trgovina Krk
-
€11.99
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Olival ML.OLIVAL SUN MILK SPF30 200mllowest at Stridon €9.23€46.15/l
- Olival ML.OLIVAL SUN MILK SPF20 200mllowest at Kaufland €9.89€49.45/l
- OLIVAL MLIJEKO ZA SUN. 200 ml OLIVAL SPF 50lowest at Spar €15.59€77.95/l
- OLIVAL MLIJEKO ZA SUN. 200 ml OLIVAL SPF 30lowest at Stridon €9.69€48.45/l
- OLIVAL OLIVAL MLIJEKO ZA SUNC.F50 200MLlowest at Plodine €13.66€68.30/l
- OLIVAL MLIJEKO ZA SUN. DJ. 200 ml OLIVAL SPF 50lowest at Konzum €15.99€79.95/l