500G SOL. NIN BIO CVIJET SOLI
Lowest today
€16.13
€32.26/kg · in 1 chain
at Metro
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 2 Aug to 3 Oct
By chain
- Metro €16.13€32.26/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €16.13 (2 Oct)
€16.13
2 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858892060193. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Metro
-
€16.13 (+0%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- CVIJET SOLI ADRIATIQ BIO 250 glowest at Metro €12.25€49.00/kg
- SOLANA NIN SOL CVIJET SOLI 125 G SOLANA NINlowest at Studenac €5.29€42.32/kg
- SOLANA NIN 250G SOL. NIN BIO CVIJET SOLIlowest at Metro €122.50€49.00/kg
- SOLANA NIN SOL CVIJET SOLI S CILIJEM KUTIJICA 125 G BIO SOLANA NINlowest at Plodine €6.79€54.32/kg
- SOLANA NIN SOL CVIJET SOLI 80 G STAKLENKA BIO SOLANA NINlowest at Plodine €6.99€87.38/kg
- SOLANA NIN SOL CVIJET SOLI S LIMUNOM KUTIJICA 125 G BIO SOLANA NINlowest at Plodine €6.79€54.32/kg