Bobi flips 40g
€0.39
€9.75/kg · in 12 chains
at Studenac
Average
€0.54 12 chains
Highest
€0.69 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenacpromotion €0.39€9.75/kg
- Konzumpromotion €0.41€10.25/kg
- Jadranka €0.55€13.75/kg
- KTC €0.55€13.75/kg
- Kaufland €0.55€13.75/kg
- Plodine €0.55€13.75/kg
- Ribola €0.55€13.75/kg
- Spar €0.55€13.75/kg
- Tommy €0.55€13.75/kg
- Djelo Vodice €0.59€14.75/kg
- Stanic €0.59€14.75/kg
- Trgovina Krk €0.69€17.25/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858891590004. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Studenac
-
€0.39; promotion started before our records
Source: Studenac price list, store 1350, 3 Oct 2026 (Ul.I.Kukuljevića Sakcinskog 12, SVETI KRIŽ ZAČRETJE)
- Konzum
-
€0.41; promotion started before our records (-9%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Jadranka
-
€0.55 (+10%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
€0.55
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
€0.55 (+12%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
€0.55
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
€0.55 (+22%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
€0.55 (-7%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
€0.55 (+12%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
€0.59 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Stanic
-
€0.59 (+34%)
Source: Stanic price list, store 131, 3 Oct 2026 (ŽITNJAK 1)
- Trgovina Krk
-
€0.69
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Other sizes
- FILIR D.O.O. FLIPS 90 g BOBIlowest at Lidl €0.65€7.22/kg
- FILIR D.O.O. FLIPS KUKURUZNI 80 G BOBIlowest at Konzum promotion €0.66€8.25/kg
- FILIR D.O.O. FLIPS KUKURUZNI 35 g BOBIlowest at NTL €0.40€11.43/kg
- FILIR D.O.O. FLIPS 180g (2x90 g) BOBIlowest at Stridon €1.13€6.28/kg
- BOBI BOBI FLIPS PARTY BAG 270 Glowest at Konzum promotion €1.79€6.63/kg
- BOBI FLIPS KIKIRIKI 180 g BOBIlowest at Kaufland €1.29€7.17/kg