ULTRA ČIPS SL. 150g
€1.29
€8.60/kg · in 2 chains
at Djelo Vodice
Average
€1.38 2 chains
Highest
€1.46 at Ribola
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Djelo Vodice €1.29€8.60/kg
- Ribola €1.46€9.73/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858891562919. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Djelo Vodice
-
€1.29 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Ribola
-
€1.46 (+0%)
Source: Ribola price list, store 005, 3 Oct 2026 (Cesta dr.Franje Tudmana 62 Kastel Gomilica)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ULTRA ČIPS SLANI 150 g ULT RAlowest at Vrutak €1.19€7.93/kg
- ULTRA ČIPS SLAN.90 g ULTRAlowest at Trgocentar €0.70€7.78/kg
- ČIPS SLAN.TUBA 100 g ULTRAlowest at Djelo Vodice €0.71€7.10/kg
- ČIPI ČIPS ČIPI ČIPS ULTRA SL 120 g CHIOlowest at Konzum €1.00€8.33/kg
- ČIPI ČIPS UL.V.130 glowest at Djelo Vodice €2.19€16.85/kg
- ULTRA ČIPS TOR.SLANI 150 g ULTRAlowest at Vrutak €0.69€4.60/kg