JAFFA 125 g ULTRA
Lowest today
€0.95
€7.60/kg · in 1 chain
at Ribola
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €0.95€7.60/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €0.95 (3 Oct)
€0.95
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858891562391. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Ribola
-
€0.95 (+7%)
Source: Ribola price list, store 057, 3 Oct 2026 (Mostarska 34 Split)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ULTRA JAFFA JAG.ČOKO.135 g ULTRAlowest at Djelo Vodice €0.99€7.33/kg
- ULTRA JAFFA 250 g ULTRAlowest at Ribola €1.75€7.00/kg
- ULTRA JAFFA 224 g ULTRAlowest at Trgocentar promotion €1.35€6.03/kg
- DESERTIA JAFFA BISKVIT 125G FOLIJA (30) 1800PALlowest at Jadranka €0.89€7.12/kg
- JAFFA BANANA 135G ULTRAlowest at Djelo Vodice €0.99€7.33/kg