SOK 100% JUICY NARANČA 0,5 l
€1.19
€2.38/l · in 5 chains
at Tommy
Average
€1.79 5 chains
Highest
€1.99 at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommypromotion €1.19€2.38/l
- Plodine €1.89€3.78/l
- Ribola €1.89€3.78/l
- Djelo Vodice €1.99€3.98/l
- Studenac €1.99€3.98/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858890974836. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€1.19; promotion started before our records (-37%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Plodine
-
€1.89
Source: Plodine price list, store 017, 3 Oct 2026 (GOSPODARSKA 33, VARAZDIN)
- Ribola
-
€1.89 (+0%)
Source: Ribola price list, store 057, 3 Oct 2026 (Mostarska 34 Split)
- Djelo Vodice
-
€1.99 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Studenac
-
€1.99
Source: Studenac price list, store 1042, 3 Oct 2026 (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
Other sizes
- JUICY FRUITS NEGAZ PIĆE JUICY FRUITS NAR NEKT 0.5L JAMlowest at Stanic €0.60€1.20/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SOK JUICY FRUIT NARANČA NEKTARINA ACE 1,5 L PETlowest at Metro €1.56€1.04/l
- JUICY PIĆE JUICY 1.5 L NARAN.NEKTAR.PElowest at Stridon €1.65€1.10/l
- JUICY FRUITS NEGAZ PIĆE JUICY FRUITS CRV NAR 1.5Llowest at Metro €1.56€1.04/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SOK JUICY JUICE 1L 100% BRIKlowest at Konzum promotion €2.99€2.99/l
- JUICY NEKTAR NARANČA JUICY 1Llowest at Boso promotion €2.09€2.09/l