MAGGI PILEĆA JUHA 40 g (30)
Lowest today
€0.53
€13.25/kg · in 1 chain
at Stridon
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €0.53€13.25/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €0.53 (3 Oct)
€0.53
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858890171600. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€0.53 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.17, 3 Oct 2026 (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- NESTLE MAGGI JUHA KREM PILECA 54 G MAGGIlowest at Studenac promotion €0.50€9.26/kg
- MAGGI JUHA PILEĆA REZANCI 50g MAGGIlowest at Kaufland €1.29€25.80/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O JUHA PILEĆA 37 g MAGGIlowest at Stridon €0.53€14.32/kg
- Maggi Maggi juha pileća s tjesteninom 4x37glowest at Kaufland €1.35€9.12/kg
- NESTLE MAGGI PIL.JUHA 4X58G XXL MAGGIlowest at Plodine €3.99€17.20/kg
- NESTLE JUHA MAGGI 37 g PILEĆAlowest at Boso promotion €0.69€18.65/kg