VODKA TROJKA 1L
Lowest today
€11.99
€11.99/l · in 1 chain
at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Djelo Vodice €11.99€11.99/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €11.99 (3 Oct)
€11.99
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858889640131. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Djelo Vodice
-
€11.99 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- SEGESTICA VODKA TROJKA 1l 37.5% SEGESTICAlowest at Vrutak €7.99€7.99/l
- BADEL 1862 D.D. VODKA TROJKA 0,7 L BADELlowest at NTL €6.49€9.27/l
- BADEL 1862 D.D. VODKA 0,1 L TROJKAlowest at Studenac promotion €1.49€14.90/l
- TROJKA 0,1L VODKA TROJKA 15/1lowest at Metro €28.09€18.73/l
- BADEL 1862 d.d. VODKA TROJKA 0,2L PLJOSKA BADELlowest at Boso promotion €2.69€13.45/l