SIR SVJEŽI 25% m.m. 500g
Lowest today
€1.99
€3.98/kg · in 1 chain
at Eurospin
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Eurospin €1.99€3.98/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 6 days we hold: €1.99 (3 Oct)
€1.99
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858888598709. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Eurospin
-
€1.99 (+0%)
Source: Eurospin price list, store 310002, 3 Oct 2026 (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- VINDIJA D.O.O. SIR SVJEŽI POLUMASNI 500 g VINDIJAlowest at Studenac €2.39€4.78/kg
- DALMATINSKI SIREVI SIR SVJEŽI 250 g ČAŠAlowest at Tommy promotion €1.49€5.96/kg
- Vindija SIR SVJEŽI VARAŽDINSKI 800 glowest at Trgocentar promotion €4.29€5.36/kg
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV SIR PRESIDENT ZAGREBAČKI 375 g DUKATlowest at Dukat €2.29€6.11/kg
- KRAVICA KRALJICA SIR SVJEŽI S VRHNJEM 200 g KRAVICA KRALJICAlowest at Kaufland €1.39€6.95/kg
- PRESIDENT SIR SVJEZI ZAGREBAČKI MAXI 750glowest at Dukat €4.09€5.45/kg