SIR GAUDA 100 g ZDENKA
Lowest today
€2.25
€22.50/kg · in 2 chains
at Studenac
Average
€2.52 2 chains
Highest
€2.79 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenac €2.25€22.50/kg
- Trgovina Krk €2.79€27.90/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €2.25 (3 Oct)
€2.25
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858888596279
- Studenac
-
€2.25
Source: Studenac price list, store T100, 3 Oct 2026 (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
- Trgovina Krk
-
€2.79
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ZDENKA GAUDA 400 G ZDENKAlowest at Spar €4.99€12.47/kg
- ZDENKA SIR REZANI GOUDA 150 G ZDENKAlowest at Kaufland €2.89€19.27/kg
- Zdenka Zdenka Sir Gauda dimljena 45%mm 150glowest at Spar €2.79€18.60/kg
- ZDENKA GAUDA 250 G ZDENKAlowest at Konzum €3.69€14.76/kg
- ZDENKA N-SIR ZDK GAUDA DIMLJENA 250G -9/1-lowest at Vrutak €4.59€18.36/kg
- DOMAĆA KRAVICA SIR GAUDA 150 g KRAV ICAlowest at Vrutak €2.03€13.53/kg