PIVO PAN ZLATNI 30 l
Lowest today
€79.90
€2.66/l · in 2 chains
at Bure
Average
€81.95 2 chains
Highest
€83.99 at Stridon
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Bure €79.90€2.66/l
- Stridon €83.99€2.80/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €79.90 (3 Oct)
€79.90
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858887581832. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Bure
-
€79.90 (+9%)
Source: Bure price list, store 20, 3 Oct 2026 (ODRANSKA 15 BIOGRAD NA MORU)
- Stridon
-
€83.99 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.43, 3 Oct 2026 (Bartula Kašića 6, Zagreb Kvatrić)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PAN PIVO PAN ZLATNI 0.35 (24) POV.lowest at Ribola €0.91€2.60/l
- PAN PIVO PAN ZLATNI 1 l PETlowest at Tommy promotion €1.99€1.99/l
- PAN PIVO PAN ZLATNI BAČVA 20/1 MODULARlowest at KTC €54.84€2.74/l
- PAN ZLATNI PIVO PAN ZLATNI 2 L PETlowest at Konzum €3.00€1.50/l
- PAN PIVO PAN ZLATNI 0.5L LIMENKAlowest at Ribola promotion €1.19€2.38/l
- PAN PIVO PAN ZLATNI 0.5L POV BOCAlowest at Kaufland promotion €0.99€1.98/l