PECIVO HOT DOG 2/1 PAK 280g
Lowest today
€1.45
€5.18/kg · in 1 chain
at Eurospin
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Eurospin €1.45€5.18/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 6 days we hold: €1.45 (3 Oct)
€1.45
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858885565568. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Eurospin
-
€1.45 (+4%)
Source: Eurospin price list, store 310002, 3 Oct 2026 (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- DON DON PECIVO HOT DOG 2/1 280g DON DONlowest at Trgovina Krk €1.59€5.68/kg
- ZAGREBAČKE PEKARNE KLARA D.D. PECIVO HOT DOG 2X100g KLARAlowest at Vrutak €0.73€3.65/kg
- NO BRAND PECIVO HOT DOG 2/1 PAK 280glowest at Eurospin €1.45€5.18/kg
- BABIĆ PECIVO HOT DOG 180g PAK 2/1 BABIĆlowest at Studenac €1.37€3.81/kg
- DON DON PECIVO HOT DOG 4/1 250G DON DONlowest at Studenac €1.89€7.56/kg
- DERGEZ D.O.O PECIVO VIKEND HOD DOG 90 g DERGEZlowest at NTL €0.55€6.11/kg