POSUDA FRIGO MULTI 2 l
Lowest today
€1.59
€0.80/l · in 2 chains
at Gavranović
Average
€1.84 2 chains
Highest
€2.09 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Gavranović €1.59€0.80/l
- Trgovina Krk €2.09€1.04/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.59 (3 Oct)
€1.59
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858884354729
- Gavranović
-
€1.59
Source: Gavranović price list, store 337, 3 Oct 2026 (B. Babica bb, SENJ)
- Trgovina Krk
-
€2.09
Source: Trgovina Krk price list, store 111045, 3 Oct 2026 (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- BRODPLAST d.o.o. POSUDA FRIGO MULTICLICK 1llowest at Stridon €1.46
- BRODPLAST D.O.O. POSUDA FRIGO MULTICLICK 2/1 (2x1 L)lowest at Stridon €2.10
- BRODPLAST d.o.o. POSUDA FRIGO MULTICLICK 2/1 (2x0,8 L)lowest at Stridon €2.39
- BRODPLAST D.O.O. FRIGO MULTICLICK OKRUGLA 3/1 (1,5 L/2x0,8 L)lowest at Stridon €2.52
- BRODPLAST D.O.O. POSUDA FRIGO MULTICLIC OKRUGLA 1,5 L BRODlowest at Trgovina Krk €1.59€1.06/l
- BRODPLAST D.O.O. POSUDA FRIGO MULTICLIC OKRUGLA 0,80 L BRODlowest at Trgovina Krk €1.39€1.74/l