25KG ČM BRAŠNO OŠTRO T-400
Lowest today
€18.99
€0.76/kg · in 1 chain
at Metro
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 2 Aug to 3 Oct
By chain
- Metro €18.99€0.76/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €18.99 (2 Oct)
€18.99
2 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858884172613. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Metro
-
€18.99 (-6%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ČAKOVEČKI MLINOVI BRAŠNO OŠTR 400 1 kg ULTRAlowest at Ribola €0.80€0.80/kg
- ČAK MLINOVI BRAŠNO NAMJ ZA KOL T-400 1kg ČAK MLlowest at Djelo Vodice €0.83€0.83/kg
- NTL BRAŠNO PŠ. 5 kg T- 400 OŠTRO NTLlowest at NTL €3.90€0.78/kg
- NTL BRAŠNO T-400 OŠTRO 1 kg NTLlowest at Boso promotion €0.75€0.75/kg
- ČAKOVEČKI MLINOVI BRAŠNO OŠTRO T-400 5 kg ČMlowest at Metro €4.06€0.81/kg
- ČAKOVEČKI MLINOVI ULTRA BRAŠNO T-400 OŠTRO 5KG, ČMlowest at Trgocentar €3.96€0.79/kg