BRAŠNO GLUTENSKO 500 g
Lowest today
€7.19
€14.38/kg · in 1 chain
at Studenac
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenac €7.19€14.38/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €7.19 (3 Oct)
€7.19
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858882920681
- Studenac
-
€7.19
Source: Studenac price list, store T100, 3 Oct 2026 (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- No No No No Rižino brašno bez glutena 500 glowest at Kaufland €2.25€4.50/kg
- CAPUTO 1924 IL MULINO DI NAPOLI 15KG CAPUTO BRAŠNO GLUTEN FREElowest at Metro €73.88€4.93/kg
- LIVE GLUTEN/LACTOSE FREE KEKSI BEZ GLUTENA S RIZINIM BRASNOM 250 G BISCOLETTIlowest at Plodine promotion €1.99€7.96/kg
- No No No No Premium mix brašno bez glut.1kglowest at Kaufland €3.99€3.99/kg