HREN 330 ml ZVIJEZDA
Lowest today
€1.99
€6.03/l · in 2 chains
at Stridon
Average
€2.24 2 chains
Highest
€2.49 at Studenac
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €1.99€6.03/l
- Studenac €2.49€7.55/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.99 (3 Oct)
€1.99
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858882210959. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€1.99 (-9%)
Source: Stridon price list, store Prod.17, 3 Oct 2026 (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Studenac
-
€2.49
Source: Studenac price list, store T856, 3 Oct 2026 (Trg dr. Franje Tuđmana 1, SLUNJ)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ZVIJEZDA HREN ZVIJE 260 glowest at Boso €3.49€13.42/kg
- ZVIJEZDA UMAK ZVIJE 260 g HRENlowest at Boso €3.39€13.04/kg
- ZVIJEZDA plus d.o.o. HREN 260g ZVIJEZDAlowest at Lidl €1.59€6.12/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. HREN UMAK 260 g ZVIJEZDAlowest at Kaufland €2.49€9.58/kg
- HREN UMAK 330g ZVIJEZDAlowest at Stridon €1.99€6.03/l