Hod Papar crni mljeveni 50 g
Lowest today
€1.09
€21.80/kg · in 2 chains
at Kaufland
Average
€1.39 2 chains
Highest
€1.69 at Stanic
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €1.09€21.80/kg
- Stanic €1.69€33.80/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 8 days we hold: €1.09 (3 Oct)
€1.09
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858881790223. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€1.09 (+0%)
Source: Kaufland price list, store 7330, 3 Oct 2026 (Ulica Josipa Broza Tita 25 Zabok)
- Stanic
-
€1.69 (+22%)
Source: Stanic price list, store 131, 3 Oct 2026 (ŽITNJAK 1)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PAPAR CRNI MLJEVENI 1KG,HODlowest at Trgocentar €25.99€25.99/kg
- AM. DODACI JELIMA HOD PAPAR CRNI MLJEVENI 100 g HODlowest at Trgovina Krk €2.79€27.90/kg
- PAPAR MLJEVENI CRNI 500G HOD(30)lowest at Trgocentar €12.99€25.98/kg
- AM. DODACI JELIMA HOD PAPAR CRNI MLJEVENI 1000 g HODlowest at Stanic €13.99€13.99/kg