INSTANT 3U1 ICE COFFE 180g
Lowest today
€2.29
€12.72/kg · in 2 chains
at KTC
Average
€2.29 2 chains
Highest
€2.29 at KTC
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- KTC €2.29€12.72/kg
- Plodine €2.29€12.72/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 4 days we hold: €2.29 (3 Oct)
€2.29
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858881776562
- KTC
-
€2.29
Source: KTC price list, store PJ40, 3 Oct 2026 (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Plodine
-
€2.29
Source: Plodine price list, store 011, 3 Oct 2026 (I MESTROVICA 70, SIBENIK)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- FRANCK INSTANT KAVA ICE COFFEE 18 G STICKlowest at Stridon €0.29€16.11/kg
- FRANCK MIX FRANCK ICE COFFEE 16 glowest at Stridon €0.29€18.12/kg
- JACOBS MIX JACOBS ICE COFFEE 12.70 glowest at Tommy €0.35€27.56/kg
- FRANCK INST. KAVA ICE COFFEE 18 g FRANCK 20/1 (6)lowest at Stridon €5.04€280.00/kg
- JACOBS INST.ICE COFFE 18 g JACOBSlowest at Konzum €0.10€5.56/kg
- JACOBS INSTANT NAPITAK ICE COFFE 18Glowest at Djelo Vodice €0.71€39.44/kg
Same price at every chain. What is this?
Last known prices
We have no price list from Žabac today.
- Žabac€2.39 · 30 Sep 2026