TJ. CETINA 400g br.34 ŠUBIOTI
€1.39
€3.47/kg · in 5 chains
at Studenac
Average
€1.59 5 chains
Highest
€1.79 at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenac €1.39€3.47/kg
- Plodine €1.59€3.98/kg
- Ribola €1.59€3.98/kg
- Tommy €1.59€3.98/kg
- Djelo Vodice €1.79€4.47/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858881682306. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Studenac
-
€1.39
Source: Studenac price list, store T783, 3 Oct 2026 (Podkuća 1, GROHOTE)
- Plodine
-
€1.59
Source: Plodine price list, store 005, 3 Oct 2026 (BIOGRADSKA 68, ZADAR)
- Ribola
-
€1.59 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
€1.59 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
€1.79 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- TJESTENINA CETINA D.O.O. TJ.ŠUBIOTI 40 400 g S JAJ.CETIlowest at Ribola €1.59€3.98/kg
- TJESTENINA CETINA D.O.O. TJ.ŠUBIOTI 37 400 g S JAJ. CETlowest at Tommy promotion €1.29€3.23/kg
- TJESTENINA CETINA D.O.O. TJ.ŠUBIOTI 46 400 g S JAJ.CElowest at Studenac €1.39€3.47/kg
- CETINA TJ.ŠUBIOTI 34 400 g TJ.CETINAlowest at Tommy €1.45€3.62/kg