Sir Špin tvrdi kravlji 1/4
Lowest today
€18.99
€18.99/kg · in 2 chains
at Spar
Average
€21.99 2 chains
Highest
€24.99 at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Sparpromotion €18.99€18.99/kg
- Konzum €24.99€24.99/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €18.99 (2 Oct)
€18.99
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858881190849. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Spar
-
€18.99; promotion started before our records (-22%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Konzum
-
€24.99 (+39%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
Other sizes
- ŠPIN SIR TVRDI KRAVLJI 230G ŠPINlowest at Jadranka €5.09€22.13/kg
- Agrolaguna Sir kravlji Špinlowest at Spar promotion €18.99€18.99/kg
- ŠPIN SIR TVRDI MLADI KRAVLJI 230g ŠPINlowest at Jadranka €4.19€18.22/kg
- ŠPIN SIR TVRDI MIJEŠANI 230G ŠPINlowest at Djelo Vodice €6.69€29.09/kg
- Spin SIR ŠPIN U TERANU 230 glowest at Jadranka €6.99€30.39/kg
- AGROLAGUNA SIR S TARTUFIMA 230 G AGROLAGUNAlowest at Metro €9.60€41.74/kg
Last known prices
We have no price list from Roto today.
- Roto€24.51 · 2 Oct 2026