KAVA MLJ.CREMA 9g
€0.39
€43.33/kg · in 15 chains
at Djelo Vodice
Average
€0.45 15 chains
Highest
€0.55 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Djelo Vodice €0.39€43.33/kg
- NTL €0.39€43.33/kg
- Ribola €0.39€43.33/kg
- Studenac €0.39€43.33/kg
- Vrutak €0.39€43.33/kg
- Jadranka €0.45€50.00/kg
- KTC €0.45€45.00/kg
- Konzum €0.45€45.00/kg
- Plodine €0.45€50.00/kg
- Spar €0.45€50.00/kg
- Tommy €0.45€50.00/kg
- Stridon €0.49€54.44/kg
- Trgocentar €0.49€54.44/kg
- Gavranović €0.55€61.11/kg
- Trgovina Krk €0.55€61.11/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858881087866. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Djelo Vodice
-
€0.39 (-13%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- NTL
-
€0.39
Source: NTL price list, store 10102, 3 Oct 2026 (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Ribola
-
€0.39 (-11%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Studenac
-
€0.39
Source: Studenac price list, store T779, 3 Oct 2026 (Put Batude 1A, KOMIŽA)
- Vrutak
-
€0.39 (+0%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Jadranka
-
€0.45 (+0%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
€0.45
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
€0.45 (+15%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
€0.45
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
€0.45 (+15%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
€0.45 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Stridon
-
€0.49 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.05, 3 Oct 2026 (Brajkovićev prilaz 3, Zagreb)
- Trgocentar
-
€0.49 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P100, 3 Oct 2026 (VRANKOVEC SV KRIZ ZACRETJE)
- Gavranović
-
€0.55
Source: Gavranović price list, store 222, 3 Oct 2026 (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Trgovina Krk
-
€0.55
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- FRANCK CREMA KAVA CREMA MLJEVENA 175Glowest at Djelo Vodice €4.39€25.09/kg
- FRANCK CREMA KAVA CREMA MLJEV 400g VR FRANCKlowest at Kaufland promotion €6.49€16.22/kg
- FRANCK CREMA KAVA CREMA MLJEVENA VAK. 250Glowest at Djelo Vodice €4.49€17.96/kg
- FRANCK JUBILARNA KAVA MLJEVENA KREMA SECER VRECICA 9 G FRANCKlowest at Djelo Vodice €0.39€43.33/kg
- FRANCK JUBILARNA KAVA MLJEVENA KREMA MLIJEKO SECER VRECICA 9 G FRANCKlowest at Djelo Vodice €0.39€43.33/kg
- LAVAZZA KAVA LAVAZZA CREME E GUSTO FORTE 250glowest at Jadranka promotion €8.29€33.16/kg