SVJEŽI SIR POLUMASNI 500g
Lowest today
€2.49
€4.98/kg · in 1 chain
at KTC
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- KTC €2.49€4.98/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 4 days we hold: €2.49 (3 Oct)
€2.49
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03857500100931
- KTC
-
€2.49
Source: KTC price list, store PJ40, 3 Oct 2026 (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- VINDIJA D.O.O. SIR SVJEŽI POLUMASNI 500 g VINDIJAlowest at Studenac €2.39€4.78/kg
- VINDIJA D.O.O. SIR SVJEŽI POLUMASNI 900g VINDIJA KANTIClowest at Kaufland €3.75€4.17/kg
- TOJETO SIR SVJEŽI POLUMASNI 500 g TOJETOlowest at NTL €1.79€3.58/kg
- VINDIJA-VINDIJA SIREVI SIR SVJEZI 18% RINFUZO VINDIJAlowest at Plodine €4.40
- SIRANA MILKA j.d.o.o. SIR SVJEŽI POLUMASNI 500g MILKAlowest at KTC €2.49€4.98/kg
- ARO 500G ARO SVJEŽI SIR POLUMASNIlowest at Metro €2.06€4.12/kg