Studenac Gazirana mineralna voda
€2.59
€0.43/l · in 4 chains
at Kaufland
Average
€2.64 4 chains
Highest
€2.79 at KTC
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €2.59€0.43/l
- Lidl €2.59€0.43/l
- Spar €2.59€0.43/l
- KTC €2.79€0.47/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03856022302595. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€2.59 (-7%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Lidl
-
€2.59 (+13%)
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Spar
-
€2.59 (+7%)
Source: Spar price list, store 87002, 3 Oct 2026 (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
- KTC
-
€2.79
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Studenac Gazirana mine. voda, 1,5llowest at Lidl €0.89€0.59/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O VODA GAZIRANA PRIRODNA MINERALNA STUDENAC 1,5L PETlowest at Spar promotion €0.69€0.46/l
- STUDENAC LIPIČKI STUDENAC 0.5 (12) ++lowest at Stridon €0.80€1.60/l
- Studenac Gazirana mineralna vodalowest at Lidl €2.59€0.43/l
- Studenac Gazirana mineralna vodalowest at Lidl €2.59€0.43/l
- STUDENAC MIN VODA STUDENAC 0.5L GAZ PETlowest at Vrutak €0.75€1.50/l