LEDENI ČAJ 0,5 l BRESKVA S.C. STUDENA
Lowest today
€0.93
€1.86/l · in 2 chains
at Bure
Average
€1.26 2 chains
Highest
€1.59 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Bure €0.93€1.86/l
- Trgovina Krk €1.59€3.18/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €0.93 (3 Oct)
€0.93
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03856022301307. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Bure
-
€0.93 (+0%)
Source: Bure price list, store 08, 3 Oct 2026 (FORTOšKA ULICA 4 UGLJAN)
- Trgovina Krk
-
€1.59
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- AWT INTERNATIONAL D.O.O LEDENI ČAJ BRESKVA 1.5L PET STUDENAlowest at Studenac promotion €1.39€0.93/l
- STUDENA LEDENI CAJ LEDENI CAJ BRESKVA 0,5 L PET STUDENAlowest at Kaufland €1.09€2.18/l
- STUDENA LED.Č STUDENA 500 ml BRESKVAlowest at Stridon €0.90€1.80/l
- STUDENA LED.Č STUDENA 1.5 L BRESKVAlowest at Stridon €1.35€0.90/l
- STUDENAC-LIPIK STUDENA LEDENI ČAJ BRESKVA PB 0,25 llowest at Studenac €0.73€2.92/l
- STUDENA LED.ČAJ STUDENA BRESKVA 0.25L POV.(24)++lowest at Stridon €0.84€3.36/l