KIKIR CHIO 250 g SUHOPRŽENI
Lowest today
€2.89
€11.56/kg · in 2 chains
at Boso
Average
€2.99 2 chains
Highest
€3.09 at NTL
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €2.89€11.56/kg
- NTL €3.09€12.36/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €2.89 (3 Oct)
€2.89
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03856021300271. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€2.89 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- NTL
-
€3.09
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- CHIO KIKIRIKI BEZ ULJA AROM 250g VREĆ FRAlowest at Spar €2.39€9.56/kg
- FRANCK KIKIRIKI SUHOPR. SPICY 125 g Clowest at Djelo Vodice €1.29€10.32/kg
- KIKIRIKI CHIO + ZDJELICA 500 glowest at Kaufland €4.58€9.16/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O KIKIRIKI PRŽENI AROMATIZ.125 g VREĆ.lowest at Djelo Vodice €1.29€10.32/kg
- INTERSNACK D.O.O CHIO KIKIRIKI 250G SUHOPRŽENI AROM. (18)lowest at Trgocentar €2.99€11.96/kg
- INTERSNACK D.O.O CHIO KIKIRIKI SUHOPRŽ.125G AROM(18)lowest at Trgocentar €1.99€15.92/kg