PILEĆA JETRA SA SRCEM 400 g
Lowest today
€1.39
€3.47/kg · in 1 chain
at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Spar €1.39€3.47/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €1.39 (2 Oct)
€1.39
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03856021220302. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Spar
-
€1.39 (+8%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- MEĐIMURSKO PILE MEĐ PILE PIL JETRA SA SRCEM 400 glowest at Konzum €1.69€4.22/kg
- CEKIN JETRA SA SRCEM PILEĆA 500g SVJ VINDlowest at Spar promotion €1.79€3.58/kg
- VINDIJA D.O.O. JETRA SA SRCEM PILEĆA 500 g SMRZNUTA CEKINlowest at Stridon €1.59€3.18/kg
- NO BRAND PILEĆA JETRA SA SRCEM 500glowest at Eurospin €1.89€3.78/kg
- K PLUS PILEĆA JETRA SA SRCEM K PLUSlowest at Konzum €3.59€3.59/kg
- S-BUDGET PILEĆA JETRA SA SRCEM S BUDGETlowest at Spar €2.79€2.79/kg