Biobaza Gel za tuširanje3u1 Botanic400ml
€3.99
€9.97/l · in 4 chains
at Konzum
Average
€5.07 4 chains
Highest
€5.45 at Kaufland
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzumpromotion €3.99€9.97/l
- Spar €5.39€13.47/l
- Kaufland €5.45€13.62/l
- Plodine €5.45€13.62/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03856020908317. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€3.99; promotion started before our records (-21%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Spar
-
€5.39 (+10%)
Source: Spar price list, store 87004, 3 Oct 2026 (zadar ulica akcije maslenica 1)
- Kaufland
-
€5.45 (+9%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
€5.45
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
Other sizes
- BIOBAZA GEL TUŠ BIOB BEES & DONKEYS 400 mllowest at Spar promotion €2.99€7.48/l
- BIOBAZA GEL TUŠ BIOB BEES & OATS 400 mllowest at Spar promotion €2.99€7.48/l
- BIOBAZA BIOBAZA GEL ZA TUSIRANJE 2U1 400 ML BEES GOATSlowest at Konzum promotion €3.99€9.97/l
- Biobaza Biobaza Gel za tuširanje3u1Flower r400mllowest at KTC €2.49€6.23/l
- Biobaza Biobaza Gel za tuš.i kos.2u1Sportsm220mllowest at Konzum promotion €2.76€12.55/l
- Biobaza Biobaza Gel za tuširanje3u1 Silky c400mllowest at KTC €2.49€6.23/l