Saltas Krekeri slanina 100 g
€0.40
€4.00/kg · in 14 chains
at Studenac
Average
€0.88 14 chains
Highest
€1.49 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenacpromotion €0.40€4.00/kg
- Tommypromotion €0.65€6.50/kg
- Ribolapromotion €0.69€6.90/kg
- Stridon €0.69€6.90/kg
- Spar €0.76€7.60/kg
- Stanic €0.89€8.90/kg
- NTL €0.90€9.00/kg
- KTC €0.95€9.50/kg
- Kaufland €0.95€9.50/kg
- Konzum €0.95€9.50/kg
- Plodine €0.95€9.50/kg
- Jadranka €0.99€9.90/kg
- Trgocentar €0.99€9.90/kg
- Gavranović €1.49€14.90/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03856014107573. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Studenac
-
€0.40; promotion started before our records
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
€0.65; below this store's lowest price in the 30 days before the promotion (€0.85 on 30 Sep) (-32%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Ribola
-
€0.69; promotion started before our records (-27%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Stridon
-
€0.69 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.20, 3 Oct 2026 (Antuna Pavičića 2, Kostajnica)
- Spar
-
€0.76 (+10%)
Source: Spar price list, store 8702, 3 Oct 2026 (zagreb jankomir 33.)
- Stanic
-
€0.89 (+0%)
Source: Stanic price list, store 131, 3 Oct 2026 (ŽITNJAK 1)
- NTL
-
€0.90
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- KTC
-
€0.95
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
€0.95
Source: Kaufland price list, store 3830, 3 Oct 2026 (Ulica Spine-Via Spine 2 Rovinj)
- Konzum
-
€0.95 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
€0.95
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Jadranka
-
€0.99 (-20%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Trgocentar
-
€0.99 (+4%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Gavranović
-
€1.49
Source: Gavranović price list, store 222, 3 Oct 2026 (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Other sizes
- FIBIS D.O.O. KREKERI MORSKA SOL 100 g SALTASlowest at Tommy promotion €0.65€6.50/kg
- SALTAS KREKER SALTAS PRETZEL SLANI 180 glowest at Studenac promotion €0.90€5.00/kg
- SALTAS KREKER SALTAS PRETZEL SLANI 100 glowest at Tommy €0.85€8.50/kg
- FILIR D.O.O. KREKER ORIGINAL 100 g TUClowest at Kaufland promotion €0.75€7.50/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O RIBICE SLANE 80 g BIGSTERS GOLDFISHlowest at NTL €0.79€9.88/kg