GRAH BIJELI 1 kg
Lowest today
€2.49
€2.49/kg · in 2 chains
at Trgovina Krk
Average
€2.74 2 chains
Highest
€2.99 at NTL
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Trgovina Krk €2.49€2.49/kg
- NTL €2.99€2.99/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €2.49 (3 Oct)
€2.49
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03856003949153
- Trgovina Krk
-
€2.49
Source: Trgovina Krk price list, store 111045, 3 Oct 2026 (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
- NTL
-
€2.99
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Other sizes
- PODRAVKA GRAH BIJELI 230g LIM PODRAVKAlowest at Stridon €0.89€3.87/kg
- Grah bijeli Grah bijeli 1,5 kglowest at Kaufland €4.49€2.99/kg
- GRAH BIJELI VEDRINI 1000glowest at Spar €2.65€2.65/kg
- PODRAVKA GRAH BIJELI 460g PODRAVKAlowest at Stridon €1.56€3.39/kg
- NATURA GRAH BIJELI 500 G NATURAlowest at Trgocentar €1.79€3.58/kg
- ULTRA PLUS GRAH BIJELI 400 g ULTRAlowest at Vrutak €0.79€1.98/kg