OCAT ALKOH.ZORELA 9% 3 l
€2.49
€0.83/l · in 3 chains
at NTL
Average
€2.64 3 chains
Highest
€2.89 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- NTL €2.49€0.83/l
- Gavranović €2.55€0.85/l
- Trgovina Krk €2.89€0.96/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03856003946244
- NTL
-
€2.49
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Gavranović
-
€2.55
Source: Gavranović price list, store 199, 3 Oct 2026 (Majstorska 9, ZAGREB)
- Trgovina Krk
-
€2.89
Source: Trgovina Krk price list, store 111045, 3 Oct 2026 (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ZORELA OCAT ALKOHOLNI ZORELA 5Llowest at NTL €3.99€0.80/l
- ZORELA OCAT ZORELA 1 L ALKOHOLNIlowest at Trgovina Krk €0.99€0.99/l
- ZORELA OCAT ALKOHOLNI 1L ZORELAlowest at Gavranović €0.99€0.99/l
- ZORELA OCAT ZORELA 3 L ALKOHOLNIlowest at Boso €2.60€0.87/l
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC D.O.O. OCAT ALKOHOLNI 5 L ZORELAlowest at Trgovina Krk €4.79€0.96/l