NAPOLITANKA 740 g SMIJEŠAK
Lowest today
€2.99
€4.04/kg · in 3 chains
at Boso
Average
€3.66 3 chains
Highest
€3.99 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Bosopromotion €2.99€4.04/kg
- Gavranović €3.99€5.39/kg
- NTL €3.99€5.39/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €2.99 (3 Oct)
€2.99
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03856003944837. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€2.99; promotion started before our records (-23%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Gavranović
-
€3.99
Source: Gavranović price list, store 199, 3 Oct 2026 (Majstorska 9, ZAGREB)
- NTL
-
€3.99
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Other sizes
- SMIJEŠAK KEKS SMIJEŠAK 400 g NAPOL.LJEŠNlowest at Boso promotion €1.49€3.72/kg
- SMIJEŠAK NAPOLITANKE S ČOKOLADOM 400 G SMIJEŠAKlowest at Boso promotion €1.49€3.72/kg
- SMIJEŠAK NAPOLITANKE VOĆNE 400g SMIJEŠAKlowest at Boso promotion €1.49€3.72/kg
- SMIJEŠAK NAPOLITANKE S LJEŠNJAKOM 170g SMIJEŠAKlowest at Boso €0.99€5.82/kg
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. NAPOLITANKE 170g S ČOKOLADOM SMIJEŠAKlowest at Boso €0.99€5.82/kg
- SMIJEŠAK NAPOLITANKE S LJEŠNJAKOM 400 G SMIJEŠAKlowest at Boso promotion €1.49€3.72/kg