KAVA NTL 100g CLASSIC INSTANT
Lowest today
€4.69
€46.90/kg · in 1 chain
at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Gavranović €4.69€46.90/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €4.69 (3 Oct)
€4.69
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03856003943618
- Gavranović
-
€4.69
Source: Gavranović price list, store 199, 3 Oct 2026 (Majstorska 9, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- NTL KAVA INSTANT CLASSIC 200 g NTLlowest at NTL €7.19€35.95/kg
- NTL KAVA INSTANT CLASSIC 100 g NTLlowest at NTL €4.49€44.90/kg
- CLASSIC KAVA NTL 200 g INST.CLASSIClowest at Boso €6.49€32.45/kg
- CLASSIC KAVA NTL 100 g INST.CLASSIClowest at Boso €4.99€49.90/kg
- ANAMARIA COMPANY D.O.O. KAVA INSTANT CLASSIC 75g NTLlowest at Boso €2.99€39.87/kg
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. KAVA INSTANT CLASSIC 300g NTLlowest at NTL €11.99€39.97/kg