ŠP.BILJEŽNICA A-5 D 52 lista 55g LAK
€0.35
€6.36/kg · in 3 chains
at Gavranović
Average
€0.43 3 chains
Highest
€0.60 at Plodine
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Gavranović €0.35€6.36/kg
- Jadranka €0.35€0.01/l
- Plodine €0.60€0.01/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03856000442725. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Gavranović
-
€0.35
Source: Gavranović price list, store 323, 3 Oct 2026 (Sveti Petar 15, OGULIN)
- Jadranka
-
€0.35 (+0%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Plodine
-
€0.60
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- FOKUS D.O.O. ŠP.BILJEŽNICA A-5 K 52 lista 55g LAKlowest at Gavranović €0.35€6.36/kg
- FOKUS D.O.O. ŠP.BILJEŽNICA A4 D 52 lista 55g LAKlowest at Gavranović €0.59€10.73/kg
- FOKUS D.O.O. ŠP.BILJEŽNICA A4 K 52 lista 55g LAKlowest at Gavranović €0.59€10.73/kg
- FOKUS D.O.O. ŠP.BILJEŽNICA A4 Č 52 lista 55g LAKlowest at Gavranović €0.59€10.73/kg
- FOKUS D.O.O. ŠP.BILJEŽNICA A-5 Č 52 list. 55g LAKlowest at Jadranka €0.35€0.01/l