SOLNICA STAKLO 2 kom OFFERTISS.
Lowest today
€1.28
in 1 chain
at Stridon
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €1.28
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.28 (3 Oct)
€1.28
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850394133115. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€1.28 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.26, 3 Oct 2026 (143.Domobranske pukovnije bb, Plaški)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- SOLNICA STAKLO OFFERTISSIMAlowest at Stridon €1.06
- SOLNICA STAKLO 100ml OFFERTISSIMAlowest at Stridon €0.65€6.50/l
- SOLNICA STAKLO 244ml OFFERTISSIMAlowest at Stridon €2.15€8.81/l
- SOLNICA STAKLO 100 ml OFFERTISSIMAlowest at Stridon €1.05€10.50/l
- SOLNICA STAKLO 105 ml OFFERTISSIMAlowest at Stridon €1.49€14.19/l
- SOLNICA STAKLO 120 ml OFFERTISSIMAlowest at Stridon €0.93€7.75/l