JAGODA 500 g
€2.49
€4.98/kg · in 3 chains
at Djelo Vodice
Average
€2.66 3 chains
Highest
€2.99 at Ribola
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Djelo Vodice €2.49€4.98/kg
- Spar €2.49€4.98/kg
- Ribola €2.99€5.98/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850330924890. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Djelo Vodice
-
€2.49 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Spar
-
€2.49 (+25%)
Source: Spar price list, store 8708, 3 Oct 2026 (donji stupnik gospodarska ulica 5)
- Ribola
-
€2.99 (-27%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KI-KI BOMB.PUNI.JAGO. 90 g KIKIlowest at Konzum €0.70€7.78/kg
- SCHOGETTEN ČOK.FREEZE JAG.100 g SCHOGETTENlowest at Kaufland €1.25€12.50/kg
- FRUCTAL NEKTAR FRUCTAL JAGODA 0.2Llowest at Studenac promotion €0.40€2.00/l
- ALPRO NAPITAK JAGODA KIDS 200 ML ALPROlowest at Jadranka €1.99€9.95/l
- KOESTLIN KEK.JAGO.225 g PARIS KOESTLIN USKRSlowest at Stridon €1.55€6.89/kg
- KIKI BOMBON KAR KIKI PUNI JAGO TWIST 90 glowest at Spar €1.05€11.67/kg