20/1 FRANCK ČAJ OMOT BRUSNICA
Lowest today
€23.38
€44.96/kg · in 1 chain
at Metro
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 2 Aug to 3 Oct
By chain
- Metro €23.38€44.96/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €23.38 (2 Oct)
€23.38
2 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850291209548. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Metro
-
€23.38 (-3%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- FRANCK CAJ CAJ BRUSNICA MAXI 104 Glowest at Jadranka €3.79€36.44/kg
- FRANCK D.D. ČAJ FILTER BRUSNICA K 52 g FRANCK - OMOTlowest at Djelo Vodice €2.29€41.64/kg
- FRANCK ČAJ BRUSNICA 55 g FR ANCKlowest at Tommy promotion €1.39€25.27/kg
- FRAANCK ČAJ BRUSNICA MARACUJA OMOT 60 g FRANCK (10)lowest at Stridon €0.03€0.50/kg