CCA0,6KG BELJE KULENOVA SEKA
Lowest today
€23.74
€23.74/kg · in 1 chain
at Metro
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 2 Aug to 3 Oct
By chain
- Metro €23.74€23.74/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €23.74 (2 Oct)
€23.74
2 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850257051891. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Metro
-
€23.74 (+0%)
Source: Metro price list, store S11, 3 Oct 2026 (SLAVONSKA AVENIJA 71, ZAGREB - SESVETE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- BELJE KULENOVA SEKA LJUTA BELJE 300 g MAlowest at Konzum promotion €5.49€18.30/kg
- BELJE KULENOVA SEKA BELJElowest at Konzum promotion €16.99€16.99/kg
- BELJE KULENOVA SEKA NAREZAK 100 G BELJElowest at Metro €2.49€24.90/kg
- BELJE KULENOVA SEKA BELJE 300 g MAlowest at Konzum promotion €5.49€18.30/kg
- Belje Kulenova seka Beljelowest at Spar €19.99€19.99/kg
- BELJE BELJE KULENOVA SEKA NAREZAK 100G MAP -10/1-lowest at Vrutak €2.99€29.90/kg