HRENOVKE 924 G PERUTNINA
Lowest today
€2.75
€2.98/kg · in 1 chain
at Plodine
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €2.75€2.98/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €2.75 (2 Oct)
€2.75
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850220428392
- Plodine
-
€2.75
Source: Plodine price list, store 073, 3 Oct 2026 (ULICA KARLA METIKOSA 4, ZAGREB NOVI ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PERUTNINA PTUJ HRENOVKE 400 g PERUTNINAlowest at Ribola €1.07€2.68/kg
- PERUTNINA PTUJ HRENOV.100 g PIL PERUTNINAlowest at Studenac promotion €0.40€4.00/kg
- TOJETO HRENOVKE PILEĆE 100g TOJETOlowest at NTL €0.49€4.90/kg
- TOJETO HRENOVKE PILEĆE 300g TOJETOlowest at Gavranović €1.19€3.97/kg
- PERUTNINA POLI POLI HRENOVKA 330 G PERUTNINA PTUJlowest at Stridon €1.72€5.21/kg
- YEST HRENOVKE PILEĆE 1000 g TOJETOlowest at Boso €2.69€2.69/kg