PILEĆI MEDALJONI 400 g
€4.99
€12.47/kg · in 3 chains
at KTC
Average
€5.79 3 chains
Highest
€6.19 at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- KTC €4.99€12.47/kg
- Konzum €6.19€15.47/kg
- Spar €6.19€15.47/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850220117203. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- KTC
-
€4.99
Source: KTC price list, store PJ41, 3 Oct 2026 (NIKOLE TESLE 12 B SISAK)
- Konzum
-
€6.19 (+3%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Spar
-
€6.19 (+4%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- VINDIJA CEKIN SMRZNUTO PILECI MEDALJONI SA SIROM 660 G SMRZNUTO VINDIJAlowest at Kaufland €5.79€8.77/kg
- VINDIJA D.O.O. MEDALJONI PILEĆI PANIRANI SM 660 g CEKINlowest at Stridon €5.99€9.08/kg
- CEKIN PILEĆI MEDALJ. PAN.SVJE.200 glowest at Konzum €3.35€16.75/kg
- PERUTNINA MEDJIMURSKO PILE SMRZNUTI PILECI MEDALJONI SA SIROM 500 G PERUTNINAlowest at Studenac €3.99€7.98/kg
- CEKIN PANIRANI PILEĆI MEDALJONI 400glowest at Konzum €4.85€12.12/kg
- CEKIN PILEĆI MEDALJONI CEKIN 400glowest at Konzum promotion €5.29€13.22/kg