650G PIK ZIMSKA SALAMA
Lowest today
€98.89
€16.90/kg · in 1 chain
at Metro
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 2 Aug to 3 Oct
By chain
- Metro €98.89€16.90/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €98.89 (2 Oct)
€98.89
2 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850139635836
- Metro
-
€98.89
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PIK ZIMSKA SALAMA 330g MA PIKlowest at Stridon €7.39€22.39/kg
- PIK SAL.ZIMSKA PIKlowest at Djelo Vodice €10.90
- PIK ZIMSKA SALAMA NAR 100g MA PIK VRBOVlowest at Djelo Vodice €1.99€19.90/kg
- PIK ZIMSKA SALAMA 650g MA PIKlowest at Konzum €7.08€10.89/kg
- DOMAĆA PRIČA SAL.ZIMSKA 100 g DOM AĆA PRIČAlowest at Vrutak €1.45€14.50/kg
- Pikok Zimska salama, narezaklowest at Lidl €3.99€13.30/kg