Čajna kobasica XXL PIK
Lowest today
€18.99
€18.99/kg · in 2 chains
at Ribola
Average
€19.49 2 chains
Highest
€19.99 at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €18.99€18.99/kg
- Spar €19.99€19.99/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €18.99 (3 Oct)
€18.99
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850139010503. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Ribola
-
€18.99 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
€19.99 (+11%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PIK ČAJNA KOB XXL 330g VAC PIK VRBOVEClowest at Jadranka promotion €5.69€17.24/kg
- PIK ČAJNA KOB 650g MA PIK VRBOVEClowest at Stridon €9.51€14.63/kg
- SLJEME ČAJNA KOB SLJEME 300 g NAR XXLlowest at Konzum promotion €4.49€14.97/kg
- PIK BREND CAJNA KOBASICA XXL1KOM MA PIK VRBOVEClowest at Plodine €17.69
- SLJEME ČAJNA KOBASICA XXL SLJEME PIKlowest at KTC €15.59€15.59/kg