PAN.RIB.šTAP.300 g LEDO
Lowest today
€2.99
€9.97/kg · in 2 chains
at Ribola
Average
€3.25 2 chains
Highest
€3.50 at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €2.99€9.97/kg
- Trgocentar €3.50€11.67/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €2.99 (3 Oct)
€2.99
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850116883595. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Ribola
-
€2.99 (+0%)
Source: Ribola price list, store 057, 3 Oct 2026 (Mostarska 34 Split)
- Trgocentar
-
€3.50 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- LEDO RIBA MSC PANIRANI RIBLJI STAPICI 100% FILET 300 Glowest at Spar promotion €3.19€10.63/kg
- LEDO PLUS D.O.O. ŠTAPIĆI RIBLJI PANIRANI (100,00 %) 450 g MSC LEDOlowest at Lidl €3.95€8.78/kg
- LEDO PLUS D.O.O. ŠTAPIĆI RIBLJI PANIRANI 300 g MSC LEDOlowest at Kaufland €2.99€9.97/kg
- LEDO RIBA MSC RIBLJI STAPICI ZLATNA PANADA 224 G LEDOlowest at Spar promotion €2.39€10.67/kg
- FRESCO RIBA RIBLJI STAPICI 250 G FRESCO LEDOlowest at Spar €1.79€7.16/kg
- LEDO PAN.RIBLJI ŠTAP. FILET 840 g LEDOlowest at Konzum promotion €6.99€8.32/kg