GRAŠAK 450 g LEDO
€1.59
€3.53/kg · in 4 chains
at Stridon
Average
€1.76 4 chains
Highest
€2.02 at Studenac
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €1.59€3.53/kg
- Tommy €1.69€3.76/kg
- Ribola €1.72€3.82/kg
- Studenac €2.02€4.49/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850116613956. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€1.59 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.37, 3 Oct 2026 (Antuna Pavičića 2, Hrv.Kostajnica)
- Tommy
-
€1.69 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10109, 3 Oct 2026 (DOMOVINSKOG RATA 93, SPLIT)
- Ribola
-
€1.72 (+0%)
Source: Ribola price list, store 068, 3 Oct 2026 (Miljenka Buljana 29 Sinj)
- Studenac
-
€2.02
Source: Studenac price list, store T993, 3 Oct 2026 (Dražnikova ulica 76T, ZATON)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Ledo grašak smrznuti XXLlowest at Kaufland €2.39€3.41/kg
- LEDO PLUS D.O.O. GRAŠAK 400 g LEDOlowest at Stridon €1.20€3.00/kg
- LEDO GRAŠAK-MRKVA 400g LEDOlowest at Djelo Vodice €1.12€2.80/kg
- LEDO GRAŠAK 2,5 kg LEDO***lowest at Gavranović €4.79€4.79/kg
- FRESCO GRAŠAK FRESCO 400g LEDOlowest at Konzum €1.19€2.97/kg
- LEDO GRAŠAK 2.5KG LEDOlowest at Stridon €5.97€2.39/kg