VIŠNJA 2,5KG LEDO
Lowest today
€27.99
€11.20/kg · in 1 chain
at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Djelo Vodice €27.99€11.20/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €27.99 (3 Oct)
€27.99
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850116068343. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Djelo Vodice
-
€27.99 (+76%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Ledo SAV.LEDO S TAMN.ČOK./VIŠ.500 glowest at Lidl €2.99€5.98/kg
- LEDO VIŠNJA 300g LEDOlowest at Kaufland promotion €2.99€9.97/kg
- VIšNJA 450g LEDOlowest at Stridon €2.25€5.00/kg
- VIŠNJA UG 2,5KG,LEDOlowest at Stridon €17.46€6.98/kg
- QUATTRO QUATTRO JOY JAG. VIŠ. ZUP 1650ML LEDOlowest at Stridon €5.99€3.63/l
- LED.ČAJ JANA VIŠNJA-CRNI ČAJ 1,5Llowest at Djelo Vodice €1.46€0.97/l