SIRNICA 900g LEDO
€7.69
€8.54/kg · in 2 chains
at Ribola
Average
€8.09 2 chains
Highest
€8.49 at Stridon
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €7.69€8.54/kg
- Stridon €8.49€9.43/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850116054186. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Ribola
-
€7.69 (+0%)
Source: Ribola price list, store 096, 3 Oct 2026 (Obala dr. Franje Tuđmana 1 PLOČE)
- Stridon
-
€8.49 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.37, 3 Oct 2026 (Antuna Pavičića 2, Hrv.Kostajnica)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- SIRNICA 560G LEDOlowest at Plodine €3.05€5.45/kg
- LEDO TIJESTO LEDOLETTE SIR SPINAT 800 G LEDO PLUSlowest at Jadranka €4.89€6.11/kg
- LEDOLE.PEČ./SIR 800gLEDOlowest at Plodine €4.99€6.24/kg
- LEDO TIJESTO MINI ROLLS SIR SPINAT 500 G LEDOlowest at Djelo Vodice €4.49€8.98/kg
- LEDO TIJESTO MINI ROLLS SIR PILETINA 500 G LEDOlowest at Djelo Vodice €4.49€8.98/kg
- LEDO LEDOLETTE SIR PILEĆA PRSA 800 g LEDOlowest at Konzum €5.99€7.49/kg